Ahoj!

Jmenuji se Katka, jsem pracující máma 9leté holčičky a ve svém volném čase ráda fotím.

S foťákem jsem se dala dohromady v roce 2009. Postupem času, přes různé fotografické semináře a studium fotografického institutu, jsem se dostala k focení portrétů, párů, svateb, dětí, zvířat, společenských událostí apod. 

Mám ráda přirozenost. Je pro mě velmi důležité, abyste se při focení cítili dobře a uvolněně, jen tak můžu objektivem zachytit přirozené fotky bez umělého úsměvu a strnulých póz... Proto se snažím vždy přizpůsobit vašim možnostem,  představám a společně s těmi mými vytvořit a zvěčnit vaše vzpomínky příjemnou a nenucenou cestou.

Krásně zachycená momentka je pro mě mnohdy víc, než pohled do objektivu a "řekněte sýr".


Reference

Na focení s Katkou se vždy nesmírně těšíme. Zachytila naše nejlepší životní události od svatby až po narození druhé dcery včetně těhu fotek. Při focení vládne příjemná atmosféra a hlavně výsledek je jedinečný. Po každém focení se už domlouváme kdy bude další. Šikovná, hezká a lidská - to je naše rodinná fotografka!

Míša


Katka fotila náš svatební den - fotografie se nám velmi líbily a i od ostatních svatebčanů jsme obdrželi velkou chválu za krásné fotografie.
Co se týče samotného focení (nikdy jsme se s manželem před tím profesionálně nefotili a trochu jsme se focení obávali, ale vůbec jsme nemuseli, protože s Katkou vše probíhalo hladce, říkala nám co a jak a na všech fotkách vypadáme přirozeně.
Mohu také ocenit, že Katka byla i vhodně oblečená na svatební den (mám na mysli svatby, kdy fotografové vypadají, jako kdyby šli na výšlap do přírody...chápu, že se musí cítit dobře, ale přece jen je to svatba).
S Katkou vše probíhalo skvěle a hladce - již od první domluvy až po závěrečné dodání fotografií.
Kdybych si znova vybírala, kdo bude fotografovat jeden z nejvýznamnějších dnů života, znova bych si vybrala Katku.

Barča